logo

ورود و عضویت در زینوتک

برای ثبت سفارش خود همین حالا با ما تماس بگیرید 09190078648
09125806492
 

ما که هستیم؟

درباره زینوتک

زینوتک ؛ لمس تکنولوژی

شاید بهتر باشه قبل از هر چیز با تیم زینوتک آشنا بشید و بدونید ما که هستیم …

قطعا اگر به دنبال پیشرفت هستید ، به ما نیاز دارید …

پکیج ویژه
طراحی سایت،اَپ و سئو

یکی از بزرگترین خدمات شرکت توسعه و طراحی زینوتک ، طراحی وب سایت و اَپلیکیشن و سئو میباشد ، که توسط تیم حرفه ای ما انجام میشه. کار خودتون رو به ما بسپارید و با یک لیوان چای داغ شاهد پیشرفت کسب و کار خود باشید.

دیجیتال مارکتینگ و اینستاگرام

دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات یکی از مهم ترین و حوزه های هست که کسب و کار شما به اون نیاز داره.شما در این راه نیاز به یک تیم متخصص دارید تا با اطلاعات کافی در زمینه های مختلف رو به جلو حرکت کنید و پیشرفت کنید.

طراحی و تبلیغات

طراحی و تبلیعات یکی دیگر از بزرگترین قسمت های کار ما هست که شامل : طراحی لوگو ، عکاسی صنعتی ، ساخت تیزر ، طرح های تبلیغاتی و … میباشد، الان دیگه هر کسب و کاری نیاز به تبلیغات داره.حواست باشه عقب نمونی .

ما که هستیم؟

ما در شرکت طراحی و توسعه زینوتک ، با سال ها فعالیت در زمینه های مختلف تکنولوژی ، دارای یک تیم متخصص و مجرب هستیم تا بتوانیم در این عرصه همراه شما عزیزان باشیم.تیم ما در زینوتک یک پکیج کامل از “شیر مرغ تا جون آدمیزاد” رو در اختیار شما قرار میده.

قالبا شرکت ها برای راه اندازی یک وب سایت یا یک کسب و کار اینترنتی صرفا میتوانند یکی از نیاز های مشتری را بر طرف کنند و مشتری برای داشتن یک پکیج کامل مجبور به پیدا کردن تیم های متفاوت با کیفیت کاری متفاوت میشوند ، این مشکل غیر از پراکندگی کار و متمرکز نبودن شامل بسیاری از مشکلات دیگر ؛ مثل : زمان بندی های متفاوت ، درگیری با چندین نفر ، متخصص نبودن بعضی افراد ، نا هماهنگی بین کارها و تیم ها و … .

از همین جهت ما در تیم زینوتک با هدف رضایت شما عزیزان و ارائه خدماتی کامل به مشتریان خود برآن شدیم تا تمامی نیاز های شما عزیزان را در این زمینه بر طرف سازیم و همچنین سایر خدماتی که از سمت زینوتک به شما عزیزان ارائه میشود را میتوانید مشاهده کنید:

میزان درصد موفقیت کسب و کار ها در سال 1399 و بازار هم راه با کرونا

طراحی وب سایت 0
فضای مجازی(اینستاگرام) 0
فروش حضوری 0

طراحی وب سایت

تیزر تبلیغاتی

گوگل ادوردرز

طراحی اَپلیکیشن

طراحی لوگو

اینستاگرام

سئو و بهینه سازی

عکاسی صنعتی

دیجیتال مارکتینگ

qodef-team-image
طراح سایت
وحید

فرانت اند کار و برنامه نویس (Html , Css , JAVA SCRIPT , React , JQuery)

qodef-team-image
طراح سایت
محمد

بک اند کار و برنامه نویس (PHP , Laravel)

qodef-team-image
دیجیتال مارکتینگ
آرمین

متخصص دیجیتال مارکتینگ،اینستاگرام و گوگل ادوردز

qodef-team-image
کارشناس فروش
علی

کارشناس فروش و امور مشتریان